RSS Feed

Z másla Rambem za 30 dní? I want to be shredded!

Říjen 15 by liliam

Původně jsem neměla v plánu zanášet můj silně umělecký a vysoko úrovňový blog pro pár intelektuálů články tohoto typu. Bohužel jsem zjistila, že zas takový intelektuál nejsem a pro výzvu v podobě níže zmíněného 30 Day Shred se mi výjimečně podařilo docela nadchnout.

O co jde?

Když jsem odjížděla do Finska s myšlenkou, že se domů vrátím až za celé čtyři měsíce, měla jsem chuť za tu dobu něco změnit. A jelikož už dlouho toužím po tom začít se trochu pravidelně hýbat a konečně dosáhnout mého celoživotního snu (svalůůůů!!!), odhodlala jsem se dostát dlouholetým slibům.

Jako nejsympatičtější se mi nakonec jevil 30 Day Shred od slavné Jillian Michaels. Cviky jsou jednoduché, střídá aerobní fázi s posilovací, takže povinných 20 minut denně uteče jako voda.

Cvičení je rozdělené do tří levelů, kdy každý z nich zabere 10 dní. Mě dnes čeká den pátý a světe div se, zatím se mi daří neulejvat. I když na druhou stranu musím přiznat, že úplná lábuž to taky není. Během prvních dvou dnů jsem se v duchu uchichtávala, jak to jde stále líp a líp. Třetí a čtvrtý den mě už smích přešel, nožky už trochu protestovaly, ruce naštěstí docela drží, to ale jen díky tomu, že místo činek používám pleťovou vodu a tělové mléko:)

Abych učinila svému těšení na výsledky zadost, rozhodla jsem se zjistit i svoje míry před a po. Trochu improvizované finské bydlení však nenabízí možnost měření pomocí metrických jednotek, musela jsem proto zapojit svou neutuchající kreativitu. Provázek! Stačilo obmotat, ustřihnout a uložit. Ve skutečnosti je to ještě trochu děsivější, než sledovat výsledná čísla, takhle mi totiž obvod zadku, pasu i břicha visí přímo před očima.

Pokusila jsem se vytvořit i nějaké „před“ fotky, ale ty zveřejním až ve chvíli, kdy se začne objevovat nějaký rozdíl:) Tak hurá do toho! Přidá se ke mě někdo?:)

P. S. Abyste si mohli užít malou aktualitu z Finska: Už tu máme první sníh!!

Bohužel ale jen kolem zimní arény:))


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *