RSS Feed

Tma, nuda a Vánoce

Listopad 12 by liliam

Na to, že se právě nacházím v té kouzelné, úžasné, jezerovité zemi, se docela nudím. Tak nějak cítím, že je to moje chyba, protože jen věčně vysedávám v našem bytu a abych pravdu řekla, ani vlastně pořádně nevím, co dělám.

Po zralé úvaze jsem se to rozhodla změnit a začít na vlastní pěst objevovat okolí. Deprese ze tmy a samoty se totiž dostavila, pomalu se ze mě stává pravý Fin a docela chápu stereotypní hlášky o tom, že Finové jsou nespolečenští. Jsou totiž ze všeho tak zpruzení, že při jakákoliv socializaci by hrozilo, že jejich potlačovaná agresivita vybublá na povrch. Ale víte co, oni takoví nejsou. Jsou usměvaví, milí a přátelští. Dle mého názoru za to může neustálý pohyb a neuvěřitelný výběr bytových doplňků, které seženete na každém rohu. Na své domy jsou Finové totiž fakt úchylní.

A tím se dostáváme zpět k mým výletům. Aby jsem se ze začátku moc nepředřela, vypravila jsem se do centra města. Ano, jsem líná. Přiznávám. Deprese ale jako zázrakem odezněla když jsem zjistila, že jsou Vánoce!! Mnimálně v obchodních centrech. A jak jsem říkala, konkrétně bytové doplňky (na kterých ulítávám stejně jako místní) opravdu stojí za to, a co teprve o Vánocích!

U sekce vánočních ozdob jsem stála asi hodinu. Začala jsem velice seriózně uvažovat o zakoupení neodolatelné sovičkové kuličky, ale pak jsem si zpomněla…. Sklo + kufr + letadlo… Achjo.

Abych utěšila své zklamané designové buňky, vybrala jsem si v nedaleké realitní kanceláři alespoň vilu. Takovou malou, je pro rozveselení.

Ale příště! Příště už určitě vyrazím na opravdový výlet. Čestné slovo. Fakt.


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *