RSS Feed

Nový obraz do bytu aneb zase hřeším

Listopad 27 by Liliam

Já vím, já vím, už mám album… Ale když mě ty fotky z Islandu tak dostávají! Navíc se zase objevila úžasná nabídka od Saal Digital a jsem prostě slabá. Rozhodla jsem, že obraz bude skvělý první doplněk do nového bytu, kam se budu brzy stěhovat, a nechtěla jsem ponechat nic náhodě, takže ještě před objednávkou jsem se vrhla do světa online mock upů.

Co je to mock up? Znáte takové ty krásné fotky elegantních interiérů se zavěšenými plakáty nebo obrazy? No tak to je většinou právě mock up, kam si firma nebo umělec nahrají svůj design. A je to super na to vyzkoušet si, jak bude fotka v reálu vypadat. Já jsem absolutně propadla TOMUTO, a právě díky němu jsem také vybrala tu správnou variantu (nestáhla jsem si finální obrázek, ale jen ten „cenzurovaný“, tak to není tak krásné).

Ale k už samotnému obrazu! O friendly online prostředí pro přípravu obrazu se už snad ani nemusím zmiňovat, byl ostatně stejný jako pro foto sešit, o kterém jsem už psala dřív. Ocenila jsem naznačené „ohyby“ plátna, díky kterým tušíte, co nebude na obraze reálně vidět. Při váhání, kde si obraz udělat, jsem pár online editorů zkoušela a člověk by se divil, jak málo z nich to mělo příjemně vyřešené. Po objednání šlo všechno zase bleskurychle, na to už jsem zvyklá!

Když obraz přišel, málem jsem se do balíčku nedostala (rozuměj – byl OPRAVDU dobře zabalený). Příjemně mě překvapilo i zabezpečení – ochranná vrstva plátna jako takového.

No ale pojďme od krabice k tomu lepšímu – obsahu! Obraz se vyvedl! U Islandu se nedá úplně mluvit o živosti barev, tam si moc nezadivočíte, ale to je právě to, co mě baví. Na obrazu jsou vidět i jemné barevné nuance a struktura plátna je příjemná, neruší a potisk vypadá moc dobře.

Fotka výše je poměrně hodně z blízka, abyste mohli vidět strukturu… a ovci!

Obecně velká spokojenost, když kvalitu porovnám s obrazem, který mám odjinud – nejmenuji, případně napište kdybyste chtěli vědět, celý obraz je mnohem robustnější a opravdu se nebojím, že by se nějak „rozklížil“. I zblízka je navíc fotka ostrá a plátno ji neznehodnocuje.

Další rozdíl jsou pak opravdu hezky zpracované roky a zahnutí plátna. No zkrátka je vidět, že si někdo opravdu dal práci. Když se tedy zamyslím… Zatím nemůžu nic vytknout, uvidíme, až krasavce pověsím. Jedinou nevýhodou je opět vyšší cena, ale ruku na srdce – vůči konkurenci jde o stokoruny a obraz se vám jen tak „nerozbije“.

Jaký je závěr? Jeďte na Island!!!


Žádné komentáře »

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *